Zamknij
Poprzednie zdjęcie
Poprzednie zdjęcie


1315 kB Artstudio - aktualny cennik

Aktualny cennik sztukaterii elewacyjnej, oraz do wnętrz produkowanej przez Artstudio. Sztukaterie wykonane są nowoczesną technologią powlekania styropianowego rdzenia warstwami żywicznych mieszanek. Technologia ta nadaje im finalny wygląd szarego piaskowca. Elementy są lekkie, a montaż jest szybki i prosty. Zapoznaj się z dzisiejszymi cenami!

3010 kB Artstudio - aktualny katalog

Katalog styropianowych profili powlekanych Artstudio z przekrojami, wymiarami i rysunkami do każdego z elementów dostępnych w stałej ofercie. Wyróżnione zostały produkty dostępne ciągle w magazynie. Zapoznaj się z katalogiem teraz i wybierz coś dla siebie!

3801 kB Mardom - katalog sztukaterii do wnętrz

Mardom - jeden z wiodących producentów sztukaterii poliuretanowej oraz polimerowej (przypodłogowe listwy) w Polsce. Katalog przedstawia bardzo szeroką ofertę produktów: listew oświetleniowych LED, listew przysufitowych i przypodłogowych, oraz wiele innych. Wysoka jakość oraz szeroki wybór to atuty tego producenta - sprawdź!

1301 kB Mardom - cennik sztukateria do wnętrz

Aktualny cennik jednego z wiodących producentów sztukaterii wewnętrznej w naszym kraju. Wysoka jakość produkcji oraz niskie ceny przyciągają wielu klientów stawiających na sprawdzone marki. Firma Mardom produkuje sztukaterię w Polsce, dzieki temu ma kontrolę nad jakością produktów. Zapoznaj się z atrakcyjnymi cenami dzięki jednemu kliknięciu! 

6192 kB Creativa - katalog sztukateria do wnętrz

Creativa prezentuje produkty poliuretanwe. Sztukateria ta sprosta każdym wymaganiom, dzięki szerokiemu wachlarzowi wyboru, oraz różnorodności stylu. Dzięki sztukaterii wewnętrznej zaaranżujesz każdą przestrzeń ze smakiem. Katalog zawiera także produkty z twardego polimeru (listwy przypodłogowe, oraz oświetleniowe), oraz listwy drewniane i MDF. Pobierz plik w formacie wygodnym do druku i przekonaj się sam/a!

161 kB Creativa - cennik sztukateria do wnętrz

Aktualny cennik sztukaterii poliuretanowej, z polimeru HD, MDF, sztukaterii ze specjalnymi powłokami malarskimi, inox, metalizowane, aluminiowe listwy, chemia i narzędzia oraz dekoracje. Producent: Creativa. Dystrybucja: Artstudio. Kliknij na ikonkę pliku i zapoznaj się z aktualnymi cenami jednego z wiodących producentów ozdób wewnętrznych w kraju.

3369 kB Domstyl - katalog produktów

Katalog produktów styroopianowych, oraz z duropastu (twardy polimer HD). Domstyl to szeroka oferta listew, rozet i dekoracji w bardzo przystępnych cenach. W przygotowaniu jest już nowy katalog, który niedługo pojawi się na naszej stronie. 

35 kB Domstyl - cennik produktów

Cennik w postaci tabel wszystkich produktów Domstyl dostępnych w ciągłej sprzedaży na sztukateria-artstudio.pl Listwy styropianowe, polimerowe, rozety, kolumny, pilastry etc.

87 kB Opis techniczny - sztukateria elewacyjna Artstudio

Zwięzły opis techniczny sztukaterii elewacyjnej produkcji Artstudio w formie broszurki. Właściwości materiałów, zalety produktów wykonywanych w danej technologii, wpływ na środowisko naturalne, prametry, bezpieczeństwo użytkowania. Ze względu na formę nie znalazła się tutaj pełna informacja. Jeżeli, po jej przeczytaniu, potrzebują Państwo dodatkowych danych - prosimy o skorzystanie z naszej infolinii.

162 kB Instrukcja nr 1 - montaż gzymsów i profili elewacyjnych

Instrukcja montażu sztukaterii elewacyjnych w podpunktach z dokładnym wyjaśnieniem poszczególnych czynności, opisem potrzebnych narzędzi i materiałów. 

90 kB Instrukcja nr 2 - wykonywanie zakończenia gzymsu

Instrukcja wyjaśnia jak zakańczać gzyms, aby uzyskać efekt dekoracyjny zgodnie ze sztuką i dobrą praktyką.

105 kB Instrukcja nr 3 - obliczanie długości opaski okiennej i gzymsu podparapetowego

Ta instrukcja pomoże Ci przy obliczaniu ilości sztukaterii potrzebnej do wykonania dekoracji, którą zaplanowałeś wokół okien

99 kB Instrukcja nr 4 - pomiar łuku

Nie wiesz jak zmierzyć sztukaterię na łukowym odcinku? Ta instrukcja wyjaśnia jak poradzic sobie z różnymi rodzajami łuku i które wymiary są potrzebne do złożenia zamówienia na dopasowaną sztukaterię.

192 kB Instrukcja nr 5 - wykonywanie boniowania przy pomocy profilu do boniowania

Istrukcja wykonawcza przedsatawiająca sposób wykonania boni (alternatywny do zamówienia całych gotowych elementów). W czterech krokach.

474 kB Katalog plików DWG

Pliki dla projektantów i architektów ze sztukaterią Artstudio.