Zamknij
Poprzednie zdjęcie
Poprzednie zdjęcie


AS 6

AS 6
AS 6_0
48,30 PLN
netto
za metr
Materiał
Styropian powlekany
Zastosowanie
Zewnętrzne, Wewnętrzne
Rodzaj wzoru
Gładki
Dostęność
Na zamówienie
Grubość (wysięg) [cm]
9
Szerokość [cm]
12,5
Typ
gzymsy, podparapetniki
Długość [cm]
120
AS 6 - rysunek techniczny

Cena brutto za 1 metr 59.41 zł

Produkty ARTSTUDIO sprzedawane są w odcinkach 1,2 m.

Cena za sztukę (1,2 m)  brutto : 71,29 zł

Profile elewacyjne produkcji ARTSTUDIO wykonane są z najwyższej jakości materiałów:
Rdzeń stanowi kształtka z twardego styropianu klasy EPS 200 (FS 30 bez dodatku regranulatu) na niej, maszynowo metodą ciągnioną, wykonana jest warstwa zabezpieczająca (zewnętrzna) specjalnej zaprawy (na bazie żywic kopolimerów akrylu z wypełniaczem kwarcowym i dodatkami modyfikującymi) tworząca powłokę o jednolitej drobnej strukturze przypominającej powierzchnię piaskowca.

 

Takie wykonanie zapewnia nie tylko wysoki poziom estetyczny – ostre krawędzie i gładką powierzchnię profili, ale też wysokie parametry techniczne:
- dokładność wymiarów na całej długości profilu,
- zwartą strukturę i jednolitą grubość powłoki,
- wysoką wytrzymałość mechaniczną,
- dużą odporność na zmienne warunki atmosferyczne,
- wysoką trwałość.

Jest jeszcze jedna zaleta naszych profili: staranne wykonanie i dokładność wymiarów ułatwiają i skracają montaż, co pozwala zaoszczędzić czas oraz uzyskać wysoką estetykę wykończenia (niewidoczne łączenia elementów) w przeciwieństwie do wyrobów wykonywanych innymi technikami (np. natryskowo - gdzie powłoka jest niejednolita, chropowata o nierównej grubości, a krawędzie są wyoblone). Delikatnie porowata faktura profili stanowi bardzo dobre podłoże dla farb elewacyjnych. Jasny kolor umożliwia malowanie detali na dowolny kolor. Trwałość elementów jest taka sama jak pozostałych części elewacji. W praktyce możemy stwierdzić, że nasze elementy po ośmiu latach nie wykazują żadnych zmian. Jedyną czynnością konserwującą jest odnawianie powłok malarskich zgodnie z zaleceniami producenta użytych farb.