Zamknij
Poprzednie zdjęcie
Poprzednie zdjęcie


KDS-14

KDS-14
KDS-14_0
90,44 PLN
netto
za sztuka
Materiał
Poliuretan
Zastosowanie
Wewnętrzne
Rodzaj wzoru
Z ornamentem
Dostęność
Na zamówienie
Grubość (wysięg) [cm]
8,8
Szerokość [cm]
29,5
Typ
kolumny i pilastry
Długość [cm]
25,5
KDS-14 - rysunek techniczny

Cena za sztukę 104,94 zł brutto.

 

Głowica pilastra ozdobna. Produkt wykonany z twardego i lekkiego poliuretanu. Pokryty powłoką dającą się łatwo malować. Łatwy i szybki montaż za pomocą kleju.

"Osobowość jest tym co nas wyróżnia. Osobowość definiuje nasze życie i nasze otoczenie. Przestrzeń w której przebywamy definiuje kim jesteśmy. Doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy kolekcję sztukaterii, pozwalającą tworzyć niecodzienne wnętrza - wnętrza z charakterem. Przedstawiamy całą gamę produktów, dzięki którym można zaprojektować praktycznie każde wnętrze - klasyczne lub nowoczesne." (cyt. z opisu producenta).

Produkty CREATIVA to szeroki wybór sztukaterii, który zaspokoi najbardziej wymagających projektantów. Wolność doboru elementów w połączeniu z wysoką dokładnością wykonania, oraz nowoczesna technologia produkcyjna to argumenty przemawiające za wyborem tego właśnie producenta.

Odnośnie informacji dotyczącej prezentowanych produktów zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą klienta. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na pytania, oraz udzielimy praktycznych porad.